תפריט
תפריט

מחלוקת נזק בתביעות רכוש לרכב

בכל שנה מוגשות אלפי תביעות פח לבתי המשפט בנושא נזקי רכוש לרכב. מרבית התביעות מוגשות בבתי המשפט לתביעות קטנות ובבתי משפט השלום ברחבי הארץ. אם אתם מחפשים עורך דין נזקי רכוש לרכב אתם מוזמנים לגשת למשרדנו.

דרישת הוכחת הנזק

בכל תיק נזקי פח לרכב דרוש דוח שמאי להערכת נזקי הפח שנגרמו לרכב כתוצאה מתאונה. כעיקרון, מומלץ לערוך דוח שמאי לאחר כל תאונה, גם אם נראה כי הנזקים אינם משמעותיים. במקרים רבים, נזק שלכאורה לא נראה גדול יגרום לנו להקל בחומרה, אך אנו מחמיצים נזקים נסתרים שעשויים להיות מוערכים באלפי שקלים ולהוריד את ערך הרכב לכשיימכר. לכן, עדיף תמיד לבחון את עלות הנזק בסיוע שמאי מוסמך. בכל תביעה אותה אנו מלווים, שמאי העובד עם משרדנו יעריך את הרכב הנפגע.

האם ניתן להסתמך על חוות דעת נגדית של שמאי מטעמכם למול חברת הביטוח המבטחת את רכבכם

בתאונות רבות מומלץ להשקיע בדוח שמאי מטעמכם אשר ייצג את זכויותיכם למול חברת הביטוח בנושא הנזקים. ההשקעה הינה זניחה ביחס לתועלת. פעמים רבות, קיימת מחלוקת בין תובע פרטי אשר הציג דוח שמאי מטעמו באשר לנזקי רכבו אולם, חברת הביטוח אוחזת בדוח שמאי מטעמה ואינה משלמת את הנזקים לרבות ירידת ערך כפי שקבע השמאי מטעמכם. במקרים אלו מומלץ לפנות למשרדי ולשקול הגשת תביעת ביטוח כנגד חברת הביטוח למיצוי זכויותיכם.

האם ניתן לתבוע את חברת הביטוח של צד ג' כאשר זו שילמה פחות מדוח השמאי אותו הצגתם עת הגשתם את מכתב הדרישה?

בהחלט כן. מדובר בתביעת הפרשים אותה מגישים כנגד חברת הביטוח של הרכב הפוגע כאשר זו שילמה עבור הנזק לרכבכם באופן חלקי. התשלום יכול ויהיה בנושא ירידת ערך או בנושא הנזק עצמו. בכל מקרה בו חברת הביטוח של צד ג' משלמת תשלום מופחת ניתן להגיש תביעה עבור ההפרש בעזרת דוח שמאי אותו מגישים ביחד עם התביעה לפיצוי בגין הפרשים.

האם ניתן לתבוע ירידת ערך אותה שילמה חברת הביטוח בחסר?

בכל מקרה בו חברת הביטוח שילמה בחסר ירידת ערך לרכב ניתן להגיש תביעה באשר להפרש התשלום או לגבי כל הירידת ערך במידה וזו לא שולמה. בזמן הגשת התביעה יש להציג בפני בית המשפט דוח שמאי התומך בטענה כי ירידת הערך או הנזק שולמו בחסר. במקרה זו מומלץ לערך דוח שמאי ולתבוע את חברת הביטוח המבטחת או זו של צד ג' . משרדנו, מתמחה בתביעת הפרשי נזק וירידת ערך כנגד חברות ביטוח.

מכתב דרישה לחברת הביטוח של נהג הרכב הפוגע

בכל מקרה של תאונה נהוג לשלוח לחברת הביטוח של הרכב הפוגע מכתב דרישה. במכתב זה יפורטו נזקי הפח לרכב הניזוק בתאונה. במקרה וחברת הביטוח של הרכב הפוגע מסרבת לפצות מכל סיבה שהיא מומלץ להתייעץ עם משרדנו המתמחה בנזיקין ולתבוע פיצוי בבית המשפט.

תביעת ביטוח תאונות אישיות

מהי תביעת נזיקין ?

תביעות נזיקין, הם לרוב תביעות לפיצוי כספי. תביעות נזיקין הן בעיקר כנגד צד שלישי מזיק הגרם לנזק, לגוף, לרכוש, למבנה ועוד. תביעות הנזיקין מבוססות בעיקר

קראו עוד
תביעת ביטוח לאחר תאונה

מהי תביעת ביטוח לאחר תאונה ?

בכל שנה מוגשות אלפי תביעת לבתי המשפט בנוגע לנזקי רכב ורכוש לרכב לאחר תאונה, תביעות אלו מוגשות על ידי אזרחים שרכבם נפגע בתאונת דרכים ויש

קראו עוד