תפריט
תפריט

תביעות קטנות ונזקי פח לרכב

חברות הביטוח ולעיתים גם סוכני הביטוח מפנים את המבוטחים שלהם לבית המשפט לתביעות קטנות כאשר קיימת מחלוקת אחריות בין נהגים שהיו מעורבים בתאונה הכוללת נזקי פח לרכב.

 

האם הליך משפטי בתביעות קטנות הוגן כאשר צד אחד מיוצג על ידי נציג חברת הביטוח והשני אינו מיוצג כלל?

 

הליך זה אינו שקול מאחר ומצד אחד עומד המבוטח בעצמו ומולו עומד נציג חברת הביטוח שיש באמתחתו ניסיון רב בתחום נזקי הפח לרכב ומייצג את הצד שמנגד. נציג חברת הביטוח מלווה את מבוטחי חברת הביטוח בדיונים רבים בבתי משפט ולכן האיזון בין הצדדים נוטה משמעותית לטובת נציג חברת הביטוח ומבוטח חברת הביטוח.

 

מהם היתרונות להופיע לדיון בבית המשפט עם עו"ד ביטוח נזקי רכוש לרכב?

  1. שמירה על זכויות הלקוח בפן הדיוני.
  2. שיוויון בין הצדדים כאשר שני הצדדים מיוצגים על ידי עורך דין נזיקין.
  3. הכנה מקיפה ועניינית לדיון הכוללת תמונות נזק, תמונות מקום התרחשות התאונה, מעבר על טופס ההודעה ועל הגרסה לתאונה.
  4. הסבר מקיף על ההליך המשפטי בבית המשפט השלום לרבות הכנה כללית כיצד יראה הדיון בפן הפורמלי בבית המשפט השלום.

מה ניתן לעשות במקרה בו הופנתם על ידי חברת הביטוח או על ידי סוכן הביטוח לתביעות קטנות?

 

בכל מקרה של תאונת נזקי פח לרכב לא מומלץ לגשת לבד לבית המשפט לתביעות קטנות. ניתן להגיש תביעה ביחד עם משרדי בבית משפט השלום כנגד הרכב הפוגע וחברת הביטוח שלו. ניתן לשפר את סיכויי התביעה באופן משמעותי. מאזן הכוחות יהיה שקול כאשר אתם תיהיו מיוצגים על ידי עו"ד נזקי רכוש לרכב.

האם ניתן להתייעץ עם משרדי בכל הקשור לתביעות רכוש לרכב?

 

משרדי נותן ייעוץ ללקוחות פרטיים שאינם מעוניינים להפעיל את הפוליסה שלהם ומעוניינים לתבוע את צד ג' על נזקים לרכבם בבית המשפט השלום. במידה והופנתם לבית המשפט לתביעות קטנות לא להסס ולפנות למשרדי לצורך ייעוץ והכוונה. בכל מקרה בו חברת הביטוח דוחה תביעה לתגמולי ביטוח משרדי נותן ייעוץ ראשוני ללא תשלום.

תביעת ביטוח תאונות אישיות

מהי תביעת נזיקין ?

תביעות נזיקין, הם לרוב תביעות לפיצוי כספי. תביעות נזיקין הן בעיקר כנגד צד שלישי מזיק הגרם לנזק, לגוף, לרכוש, למבנה ועוד. תביעות הנזיקין מבוססות בעיקר

קראו עוד
תביעת ביטוח לאחר תאונה

מהי תביעת ביטוח לאחר תאונה ?

בכל שנה מוגשות אלפי תביעת לבתי המשפט בנוגע לנזקי רכב ורכוש לרכב לאחר תאונה, תביעות אלו מוגשות על ידי אזרחים שרכבם נפגע בתאונת דרכים ויש

קראו עוד